Tomasz Bednarowicz

Psycholog Dzieci i Młodzieży / Psycholog / Psychoterapeuta
Tomek Bednarowicz

Obszary pracy

Zajmuje się diagnozą psychologiczną, terapią indywidualną i par oraz rozwojem osobistym dzieci, młodzieży i dorosłych. Prowadzi mediacje i konsultacje psychologiczne dla sądów i organów ścigania. W swojej pracy wykorzystuje podejście integracyjne, którego celem jest świadome korzystanie z dorobku różnych nurtów psychologicznych, mając do dyspozycji szeroki wachlarz metod i technik (w tym Biofeedback GSR). Ich wybór zależy od potrzeb i preferencji osoby, której pomaga, a także od rodzaju trudności, jaką ta osoba zgłasza. Prowadzi terapię również w języku angielskim.

Wykształcenie

Ukończył studia psychologiczne na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, gdzie otrzymywał stypendium naukowe dla najlepszych studentów a następnie studia podyplomowe na Uniwersytecie Warszawskim. 

Po godzinach

Uwielbia spędzać czas na łonie natury, jeździ konno i gra na pianinie

Doświadczenie

Swoje wieloletnie doświadczenie kliniczne zdobywał współpracując między innymi z poradnią psychologiczna, stowarzyszeniem psychologów polskich, gminną komisją interdyscyplinarną , gminną komisją rozwiązywania problemów alkoholowych, prowadząc swoją własną praktykę również w Wielkiej Brytanii oraz poszerzając swoją wiedzę i umiejętności na szpitalnych oddziałach neurologii, leczenia uzależnień i psychiatrii sądowej. Obecnie jest również biegłym sądowym.