Seksuolodzy

W zespole gabinetów psychologicznych na Lwowskiej otrzymać można pomoc seksuologa. Problemy z rozpoczęciem współżycia, niepewność lub brak akceptacji własnej orientacji seksualnej, zaburzenia erekcji, dyskomfort fizyczny podczas zbliżeń – można poradzić sobie z nimi dzięki odpowiednio prowadzonej terapii. Seksualność to ważny element życia, a nasi terapeuci zrobią wszystko, co w ich mocy, by przywrócić w nim satysfakcję i równowagę. Pracują przy zachowaniu pełnej dyskrecji, szacunku i braku oceniania.

Psycholodzy i psychoterapeuci z naszego zespołu opracowują także swoje autorskie terapie i treningi. Kierowani wieloletnim doświadczeniem, umieją wykorzystać je tak, aby przynosiło ono jak najwięcej korzyści innym ludziom, a nie było tylko kolejną rubryką w zawodowym CV. Korzystając z ich wiedzy, możesz mieć pewność, że oddajesz się w dobre ręce.

Jeśli czujesz, że jej potrzebujesz, nawet jeśli nie wiesz dokładnie jakiej - skontaktuj się z grupą psychologów z Lwowskiej, napisz maila, zadzwoń, przyjdź.

Nasi Specjaliści

Skorzystaj z pomocy naszych specjalistów