Psycholodzy dla dzieci i młodzieży

W naszych gabinetach psychologicznych i psychoterapeutycznych pracują terapeutki specjalizujące się w leczeniu i niesieniu pomocy dzieciom i młodzieży. Wiedzą, że młody wiek, to szczególny czas, w którym kształtuje się wiele późniejszych postaw, a zaniedbanie terapii, może mieć swoje skutki w dorosłym życiu. Bycie współczesnym dzieckiem nie zawsze jest łatwe. Problemy z rówieśnikami, rozwody rodziców, życie w nowych rodzinach – wiele dzieci nie potrafi sobie z tym poradzić. Przy Lwowskiej czeka na nie specjalistyczna pomoc psychologów, pedagogów i psychoterapeutów, dla których wsłuchanie się w małego i młodego człowieka to jedna z najważniejszych umiejętności.

psycholodzy dla dzieci i mlodziezy Warszawa

Pomoc znajdą tu dzieci:

  • z dysfunkcjami rozwoju,
  • problemami szkolnymi, w tym fobią szkolną, trudnościami w adaptacji, agresją,
  • niedostosowaniem społecznym,
  • problemami z samooceną,
  • z zaburzeniami odżywiania.

Wsparcie otrzymują u nas nie tylko dzieci z problemami, ale także te, ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi, uzdolnione, a także młodzież na progu wyboru dalszej edukacji i kariery zawodowej.

Psycholodzy i psychoterapeuci z naszego zespołu opracowują także swoje autorskie terapie i treningi. Kierowani wieloletnim doświadczeniem, umieją wykorzystać je tak, aby przynosiło ono jak najwięcej korzyści innym ludziom, a nie było tylko kolejną rubryką w zawodowym CV. Korzystając z ich wiedzy, możesz mieć pewność, że oddajesz się w dobre ręce.

Nasze terapetki wiedzą, jak ważna jest w procesie terapii rola rodziny i najbliższego otoczenia dziecka. Praca w gabinecie nie wystarczy. Dlatego też rodzice otrzymują kompleksowe wsparcie i wiedzę na temat tego, jak pracować ze swoim dzieckiem i pomagać mu w leczeniu zaburzeń zachowania, by praca terapeuty nie kończyła się wraz z zamknięciem drzwi gabinetu.

Nasze psychoterapeutki dla dzieci i młodzieży posiadają szerokie kompetencje. Oprócz wykształcenia uniwersyteckiego, odbywały także liczne kursy, studia podyplomowe i staże specjalistyczne, by pogłębiać swoją wiedzę i doświadczenie. Działają także w organizacjach pozarządowych i aktywnie propagują wiedzę psychologiczną, m.in. poprzez publikację artykułów czy prowadzenie bloga. Cechuje je nie tylko wiedza, ale także spokój, opanowanie i indywidualne podejście do każdego pacjenta, bez względu na jego wiek.

Zaburzenia odżywiania, stany lękowe, trudna przeszłość, DDA, złość, poczucie zagubienia – z tymi problemami także na co dzień spotykają się nasi psycholodzy i psychoterapeuci. Nie ma dla nich problemów, do których nie umieliby podejść z wyczuciem i chęcią niesienia pomocy. Nieustannie się dokształcają, by być na bieżąco ze stanem aktualnej wiedzy psychologicznej i nowoczesnymi metodami psychoterapii.

psycholodzy dla dzieci i mlodziezy Warszawa
Jeśli szukasz pomocy dla swojego dziecka albo dla siebie - skontaktuj się z naszym zespołem terapeutów.

Nasi Specjaliści

barbara zych doyle

Barbara Zych-Doyle

Udziela konsultacji psychologicznych i prowadzi terapię poznawczo-behawioralną dorosłych, dzieci i młodzieży. Pracuje z pacjentami z zaburzeniami…

dorota minta

Dorota Minta

Jest psychologiem, pedagogiem, psychoterapeutą z wieloletnim doświadczeniem. Pracuje nie tylko z dziećmi i młodzieżą, prowadzi również terapię ich rodzin…

Marta Gruhn

Marta Gruhn

Udziela konsultacji psychologicznych i prowadzi terapię poznawczo-behawioralną dorosłych, dzieci i młodzieży. Udziela pomocy psychoterapeutycznej osobom, które chcą lepiej radzić sobie z własnymi emocjami, cierpią z powodu obniżonej samooceny, zaburzeń nastroju, braku satysfakcji życiowej, trudności w nawiązaniu i utrzymaniu relacji z innymi ludźmi a także osobom znajdującym się w kryzysie.

Skorzystaj z pomocy naszych specjalistów