O Nas

Jesteśmy tutaj, w gabinetach psychologicznych Lwowska 6 w Warszawie, by leczyć wszystkich, którzy tego potrzebują. Pomagamy osobom z depresją, osobom z zaburzeniami odżywiania, dzieciom z trudnościami w szkole i w domu, ludziom z ciężką przeszłością, małżeństwom w kryzysie, uzależnionym, żyjącym w ciągłym stresie i niepewnym siebie.
Potrzebującym zapewniamy terapię lub wsparcie. Co nas cechuje?
gabinet psychologiczny

Profesjonalizm

Nasi terapeuci to profesjonalni psycholodzy i psychiatrzy psychoterapeuci, terapeuci uzależnień, seksuolodzy, psycholodzy dziecięcy i ini specjaliści.   Czerpiemy z bogatego doświadczenia zawodowego, zarówno swojego jak i naszych mentorów i nauczycieli. Dzięki temu, że stanowimy duży zespół, na Lwowskiej 6 znaleźć można pomoc w rozwiązaniu problemów i poukładać życie na wielu jego płaszczyznach.

Dyskrecja

Wiemy, że wizyta u psychologa czy psychiatry może być trudna, szczególnie dlatego, że trzeba otworzyć się przed terapeutą. Żadne słowo wypowiedziane podczas psychoterapii nie opuszcza ścian naszych gabinetów.

Otwartość

Każdy Pacjent jest dla nas ważny, bez względu na to, z jakiego powodu decyduje się na wizytę u terapeuty. Nie prowadzimy szablonowych rozmów na psychologicznej kozetce. Do każdego podchodzimy indywidualnie, dogłębnie poznając jego problemy, szukając przyczyn i prowadząc do ich rozwiązania.

Skuteczność

Prowadzimy różne terapie, zarówno grupowe, jak i indywidualne, a także terapie małżeńskie i terapię par i rodzin, terapię zarówno dla dorosłych, młodzieży jak i dzieci. Prowadzimy konsultacje psychologiczne i psychiatryczne, korzystamy z różnych metod i szkół psychologicznych między innymi: behawioralna, poznawcza, psychodynamiczna, systemowa, humanistyczna. Skuteczność rozumiemy jako umiejętność stawiania konkretnych celów terapeutycznych i określania czasu ich realizacji.

Nie tylko psychologia

Część naszej oferty stanowi coaching. Nie zawsze, by pchnąć swoje życie do przodu, potrzebna jest terapia. Coaching, rozumiany jako działanie etyczne i merytoryczne, a nie tylko motywacyjne hasła, może znacznie polepszyć komfort codzienności zawodowej i prywatnej.

psycholog warszawa

Skorzystaj z pomocy naszych specjalistów