Nasz Zespół

mariola-piotrowicz

Mariola Piotrowicz

psycholog/psychoterapeuta

Prowadzi psychoterapię indywidualną oraz terapią par. Pracuje z osobami przeżywającymi różnego rodzaju kryzysy życiowe, relacyjne i emocjonalne, w związku i rodzinie, a przede wszystkim samym sobą.

Agnieszka Bochenek – Żelazny

psycholog/psychoterapeuta

Prowadzi psychoterapię indywidualną osób dorosłych i młodzieży, terapię par i małżeństw. Przyjmuje pacjentów  z zaburzeniami osobowości, nerwicami, zaburzeniami nastroju, depresją, zaburzeniami lękowymi,  syndromem DDA i DDD oraz w sytuacji kryzysu.

agnieszka-bochenek-–zelazny
ewelina-janiszewska

Ewelina Janiszewska

psycholog/psychoterapeuta

Zajmuje się psychoterapią młodzieży i dorosłych w nurcie poznawczo-behawioralny. Wspiera osoby cierpiące z powodu smutku, zmagające się ze stanami lękowymi, złością, przewlekłym stresem, trudnościami w relacjach, związkach, poszukującymi równowagi.

Tomek Kurach

psycholog/psycholog sportu

Specjalizuje się w psychoedukacji indywidualnej oraz grupowej. Prowadzi trening mentalny obejmujący m.in. autorski trening przygotowania na trudne sytuacje, trening koncentracji uwagi, budowanie pewności siebie. Pracuje ze sportowcami.

tomek--kurach
dorota-minta

Dorota Minta

psycholog/psychoterapeuta

Pracuje z osobami zmagającymi się z zaburzeniami odżywiania (anoreksją i bulimią), doświadczającym obniżonego nastroju, niezadowolenia z jakości własnego życia, odczuwającymi niską samoocenę oraz zmagającymi się z kryzysem życiowym.

Stanisław Oziemski

psycholog/psychoterapeuta

Zajmuje się prowadzeniem psychoterapii indywidualnej i grupowej. Pracuje z pacjentami z zaburzeniami osobowości, DDA, zaburzeniami depresyjnymi, nerwicami i znajdującym się w sytuacjach kryzysowych.

stanislaw-oziemski

Agata Skiendzielewska

psycholog/psychoterapeuta

Prowadzi psychoterapię o charakterze integraLnym, odwołując się do różnych kierunków psychoterapeutycznych. Pracuje z osobami dorosłymi oraz młodzieżą: w różnego rodzaju kryzysach życiowych.

Katarzyna Szaulińska

psychiatra/psychoterapeuta

Prowadzi terapię  indywidualną pacjentów z depresją, zaburzeniami lękowymi, zaburzeniami osobowości, chorobą afektywną dwubiegunową i schizofrenią.

katarzyna-szaulinska
daniel-wichiciel

Daniel Wichiciel

psycholog/psychoterapeuta

Prowadzi psychoterapię indywidualną, terapię grupową, warsztaty psychoedukacyjne, a także wykonuje pełną diagnostykę psychologiczną. Pracuje w nurcie psychoanalitycznym z osobami przeżywającymi trudności życiowe.

Barbara Zych-Doyle

psycholog/psychoterapeuta

Prowadzi terapię poznawczo-behawioralną dorosłych, dzieci i młodzieży. Pracuje z pacjentami z zaburzeniami: OCD (natręctwa), odżywiania, lękowymi i innymi zaburzeniami emocjonalnymi, a także uzależnieniami behawioralnymi.

barbara-zych-doyle

Maciej Budkowski

Coach

Life i biznes coach, buduje z klientem relację opartą na zaufaniu, akceptacji i otwartości. Podczas treningów skupia się na motywacji, efektywności, wyznaczaniu celów i dążenia do nich. Fundamentem pracy jest dla niego szczerość, a także etyka zawodowa.

Skorzystaj z pomocy naszych specjalistów