Nasz Zespół

mariola piotrowicz

Mariola Piotrowicz

psycholog/psychoterapeuta

Prowadzi psychoterapię indywidualną oraz terapią par. Pracuje z osobami przeżywającymi różnego rodzaju kryzysy życiowe, relacyjne i emocjonalne, w związku i rodzinie, a przede wszystkim samym sobą.

Agnieszka Bochenek – Żelazny

psycholog/psychoterapeuta

Prowadzi psychoterapię indywidualną osób dorosłych i młodzieży, terapię par i małżeństw. Przyjmuje pacjentów  z zaburzeniami osobowości, nerwicami, zaburzeniami nastroju, depresją, zaburzeniami lękowymi,  syndromem DDA i DDD oraz w sytuacji kryzysu.

agnieszka bochenek–zelazny
ewelina janiszewska

Ewelina Janiszewska

psycholog/psychoterapeuta

Zajmuje się psychoterapią młodzieży i dorosłych w nurcie poznawczo-behawioralny. Wspiera osoby cierpiące z powodu smutku, zmagające się ze stanami lękowymi, złością, przewlekłym stresem, trudnościami w relacjach, związkach, poszukującymi równowagi.

Dorota Minta

psycholog/psychoterapeuta

Pracuje z osobami zmagającymi się z zaburzeniami odżywiania (anoreksją i bulimią), doświadczającym obniżonego nastroju, niezadowolenia z jakości własnego życia, odczuwającymi niską samoocenę oraz zmagającymi się z kryzysem życiowym.

dorota minta
stanislaw oziemski

Stanisław Oziemski

psycholog/psychoterapeuta

Prowadzi psychoterapię indywidualną i grupową w nurcie psychodynamicznym. Swoją pracę superwizuje i przestrzega zasad psychologicznego kodeksu etycznego..

Katarzyna Szaulińska

psychiatra/psychoterapeuta

Prowadzi terapię  indywidualną pacjentów z depresją, zaburzeniami lękowymi, zaburzeniami osobowości, chorobą afektywną dwubiegunową i schizofrenią.

katarzyna szaulinska

Barbara Zych-Doyle

psycholog/psychoterapeuta

Prowadzi terapię poznawczo-behawioralną dorosłych, dzieci i młodzieży. Pracuje z pacjentami z zaburzeniami: OCD (natręctwa), odżywiania, lękowymi i innymi zaburzeniami emocjonalnymi, a także uzależnieniami behawioralnymi.

Bazia Doyle

Iga Witkowska

mediator sądowy

Prowadzi mediacje sądowe. Specjalizuje się w mediacjach cywilnych rodzinnych. Głównie zajmuje się rozwodami, pomaga przejść przez ten trudny czas w poczuciu szacunku i zrozumienia. Stara się  zabezpieczyć interesy najmłodszych i stworzyć optymalne plany opiekuńcze dla dzieci będących w centrum tych trudnych wydarzeń.

Iga Witkowska
Marta Gruhn

Marta Gruhn

psycholog/psychoterapeuta

Udziela konsultacji psychologicznych i prowadzi terapię poznawczo-behawioralną. Pomaga osobom, które chcą lepiej radzić sobie z własnymi emocjami, cierpią z powodu obniżonej samooceny, zaburzeń nastroju lub braku satysfakcji życiowej. Pracuje z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi.

 

Tomek Bednarowicz

Tomasz Bednarowicz

psycholog/psychoterapeuta/ biegły sądowy

Zajmuje się diagnozą psychologiczną, terapią indywidualną i par oraz rozwojem osobistym dzieci, młodzieży i dorosłych. Prowadzi mediacje i konsultacje psychologiczne dla sądów i organów ścigania. W swojej pracy wykorzystuje podejście integracyjne, którego celem jest świadome korzystanie z dorobku różnych nurtów psychologicznych, mając do dyspozycji szeroki wachlarz metod i technik (w tym Biofeedback GSR). Ich wybór zależy od potrzeb i preferencji osoby, której pomaga, a także od rodzaju trudności, jaką ta osoba zgłasza. Prowadzi terapię również w języku angielskim.

Dagmara M. Boruc

Dagmara Boruc

psycholog/psychoterapeuta/ biegły sądowy

W Gabinetach „Lwowska” udziela konsultacji psychologicznych oraz prowadzi psychoterapię indywidualną dla osób dorosłych i młodzieży, terapię par i małżeństw. Przyjmuje pacjentów  z zaburzeniami osobowości, nerwicami, zaburzeniami nastroju, depresją, zaburzeniami lękowymi, z problemami  uzależnienia w relacjach  oraz w sytuacji kryzysu. Pracuje w podejściu skoncentrowanym na rozwiązaniach TSR (ang. solution focused brief therapy – SFBT).

Skorzystaj z pomocy naszych specjalistów