Nasz Zespół

mariola piotrowicz

Mariola Piotrowicz

psycholog/psychoterapeuta

Prowadzi psychoterapię indywidualną oraz terapią par. Pracuje z osobami przeżywającymi różnego rodzaju kryzysy życiowe, relacyjne i emocjonalne, w związku i rodzinie, a przede wszystkim samym sobą.

Agnieszka Bochenek – Żelazny

psycholog/psychoterapeuta

Prowadzi psychoterapię indywidualną osób dorosłych i młodzieży, terapię par i małżeństw. Przyjmuje pacjentów  z zaburzeniami osobowości, nerwicami, zaburzeniami nastroju, depresją, zaburzeniami lękowymi,  syndromem DDA i DDD oraz w sytuacji kryzysu.

agnieszka bochenek–zelazny
ewelina janiszewska

Ewelina Janiszewska

psycholog/psychoterapeuta

Zajmuje się psychoterapią młodzieży i dorosłych w nurcie poznawczo-behawioralny. Wspiera osoby cierpiące z powodu smutku, zmagające się ze stanami lękowymi, złością, przewlekłym stresem, trudnościami w relacjach, związkach, poszukującymi równowagi.

Dorota Minta

psycholog/psychoterapeuta

Pracuje z osobami zmagającymi się z zaburzeniami odżywiania (anoreksją i bulimią), doświadczającym obniżonego nastroju, niezadowolenia z jakości własnego życia, odczuwającymi niską samoocenę oraz zmagającymi się z kryzysem życiowym.

dorota minta
stanislaw oziemski

Stanisław Oziemski

psycholog/psychoterapeuta

Prowadzi psychoterapię indywidualną i grupową w nurcie psychodynamicznym. Swoją pracę superwizuje i przestrzega zasad psychologicznego kodeksu etycznego..

Katarzyna Szaulińska

psychiatra/psychoterapeuta

Prowadzi terapię  indywidualną pacjentów z depresją, zaburzeniami lękowymi, zaburzeniami osobowości, chorobą afektywną dwubiegunową i schizofrenią.

katarzyna szaulinska

Barbara Zych-Doyle

psycholog/psychoterapeuta

Prowadzi terapię poznawczo-behawioralną dorosłych, dzieci i młodzieży. Pracuje z pacjentami z zaburzeniami: OCD (natręctwa), odżywiania, lękowymi i innymi zaburzeniami emocjonalnymi, a także uzależnieniami behawioralnymi.

Bazia Doyle
Marta Gruhn

Marta Gruhn

psycholog/psychoterapeuta

Udziela konsultacji psychologicznych i prowadzi terapię poznawczo-behawioralną. Pomaga osobom, które chcą lepiej radzić sobie z własnymi emocjami, cierpią z powodu obniżonej samooceny, zaburzeń nastroju lub braku satysfakcji życiowej. Pracuje z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi.

 

Sylwia Osada

psycholog/ psychoterapeuta/ seksuolog

Pracuje z osobami dorosłymi potrzebującymi pomocy w trudnych życiowo sytuacjach, doświadczającymi problemów w relacjach z innymi ludźmi, odczuwającymi dyskomfort w codziennym życiu oraz posiadającymi trudności w obszarze swojej seksualności. Pomaga w poradzeniu sobie między innymi z depresją, lękiem, napięciem nerwowym, poczuciem życiowego zagubienia, obniżoną samooceną i krytycznym podejściem do siebie. Wspiera pary, które przeżywają problemy związane z bezpłodnością i adopcją.

Sylwia Osada
tomek kurach

Tomek Kurach

psycholog/psycholog sportu

Specjalizuje się w psychoedukacji indywidualnej oraz grupowej. Prowadzi trening mentalny obejmujący m.in. autorski trening przygotowania na trudne sytuacje, trening koncentracji uwagi, budowanie pewności siebie. Pracuje ze sportowcami.

Skorzystaj z pomocy naszych specjalistów