Kontakt

Gabinety Psychologiczne „Lwowska”

Jeśli potrzebują Państwo wsparcia, terapii indywidualnej, grupowej, rodzinnej czy małżeńskiej, martwią się Państwo o siebie lub swoich bliskich, zachęcamy do kontaktu. Jesteśmy po to, aby pomóc!

Godziny otwarcia:

8:00 – 22:00 od poniedziałku do piątku

Jak dojechać?

Nasz zespół gabinetów działa w Warszawie – w ścisłym centrum, przy ulicy Lwowskiej 6/5, okolice pl. Konstytucji i pl. Politechniki.

Płatności

Informujemy, iż płatności można dokonać tylko gotówką.

Możliwość płatności przelewem przy kolejnej wizycie, po uzgodnieniu z Twoim terapeutą.

Dane do przelewu:

Gabinety Psychologiczne Lwowska Mariola Piotrowicz Sp. z o.o.

ul. Lwowska 6/5
00-624 Warszawa

NIP: 7010339614

PKO Bank Polski S.A.:
45 1020 1169 0000 8802 0298 7352

ZAPISZ SIĘ DO SPECJALISTY

Zadzwoń: 609995522
Napisz do nas: gabinet@psycholodzylwowska.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania informacji handlowej drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną na podany w tym celu adres e-mail/numer telefonu komórkowego/inny kontakt elektroniczny. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Dane rejestrowe:

Gabinety Psychologiczne „Lwowska”
Mariola Piotrowicz Sp. z o.o.
ul. Lwowska 6 lok. 5
00-624 Warszawa