Ewelina Janiszewska

Psycholog / Psychoterapeuta
ewelina janiszewska

Obszary pracy

Zajmuje się psychoterapią młodzieży i dorosłych w oparciu o nurt poznawczo-behawioralny. wspiera osoby cierpiące z powodu smutku, przygnębienia, zmagające się ze stanami lękowymi, złością, przewlekłym stresem, trudnościami w relacjach, związkach, poszukujące równowagi. Swoją pracę opiera na bezpiecznej relacji terapeutycznej, wzmacnianiu motywacji, metodach terapii schematu, mindfulness.

Wykształcenie

Absolwentka SWPS w Sopocie, obecnie w trakcie 4-letniego szkolenia psychoterapeutycznego w podejściu poznawczo-behawioralnym, przygotowującego do uzyskania certyfikatu PTP. Jest również trenerem twórczości, ukończyła kurs psychologii twórczości prowadzony przez dr Radosława Sterczyńskiego. Współprowadziła treningi twórczości dla projektu Psycheart pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej w Gdańskim Parku Naukowo-Technologicznym i Galerii Sztuki ‚Pionova’ w Gdańsku.

Doświadczenie

Doświadczenie zdobywała współpracując z publicznymi ośrodkami zdrowia, m.in. z Oddziałem Nerwic Kliniki Chorób Psychicznych i Zaburzeń Nerwicowych Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego i ośrodkami terapii zaburzeń rozwojowych. Obecnie współpracuje z Wydziałem Spraw Społecznych dzielnicy Mokotów w Warszawie, ze Stowarzyszeniem Pomocy Osobom Autystycznym w Gdańsku i Polskim Towarzystwem